Arrangeres for 25. gang

Mørkvedlia Idrettspark

Tirsdag 8. mai 2018



 

 

Teknisk arrangører:

Bodø Friidrettsklubb / Bodin Videregående skole

Sist oppdatert 25. mars 2018


Eventuelle forfall meldes snarest :           

Gunnar Pedersen mobil  90787652

post@bodofriidrett.no

 
 

 

 

 


 

Mørkvedlia Idrettspark

Tirsdag 8. mai 2018

Startliste/heatoppsett – Tinestafetten 2018


  • Kl. 10:00 – 10:30 – Mørkvedhallen
  • Utdeling av startnummer og annet materiell – (alt må hentes da)
  • Kl. 10:30 – Felles oppvarming – alle deltagere stiller opp rundt løpebanen – Instruktør på tribunen.
  • Kl. 10:50 – Åpning.
  • Kl. 11:00 – Start Tinestafetten 2017



 


Lærere/lagledere må hjelpe til – slik at

utøverne er på plass på sine startplasser / vekslinger til riktig tid.

På forhånd takk og lykke til !

 

 


 

  

Syklene plasseres KUN langs Mørkvedhallen

Mørkvedlia Idrettspark


10:00 – 10:30 Hente startnummer etc. i Mørkvedhallen


Tidsskjema tirsdag 8. mai 2018



 

Klasse/Heat

Start

Klasse/Heat

Start

Oppvarming alle kl.

10:30

Åpen klasse barnetrinnet

 

Åpning

10:50

9. heat

12:40

6. klassetrinn

 

Åpen klasse ungdomstrinn

 

1.heat

11:00

10. heat

12:50

2. heat

11:10

 

 

3. heat

11:20

8. klassetrinn

 

4. heat

11:30

11. heat

13:00

 

 

12. heat

13:10

7. klassetrinn

 

13. heat

13:20

5. heat

11:50

 

 

6. heat

12:00

 

 

7. heat

12:10

  9. klassetrinn

 

8. heat

12:20

14. heat

13:40

 

 

15. heat

13:50

 

 

16. heat

14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Heatoppsett Tinestafetten 2018 - Mørkvedlia Idrettspark

 

6. Trinn

 

Start

 

Skole

 

Startnummer

Heat 1

Kl. 11.00

Mørkvedmarka skole lag 1

1

 

 

Støver skole lag 1

2

 

 

Bodøsjøen skole lag 1

3

 

 

Saltvern skole lag 1

4

 

 

Rognan barneskole lag 1

5

 

 

Rønvik skole lag 1

6

 

 

Hunstad barneskole lag 1

7

 

 

Tverlandet skole lag 1

8

 

 

Aspåsen skole lag 1

9

 

 

Grønnåsen skole lag 1

10

 

 

Løpsmark skole lag 1

11

 

 

Alstad barneskole lag 1

12

 

 

Mørkvedmarka skole lag 5

13

 

 

 

 

Heat 2

Kl. 11.10

Saltvern skole lag 2

14

 

 

Bodøsjøen skole lag 2

15

 

 

Tverlandet skole lag 2

16

 

 

Valnesfjord oppvekstsenter

17

 

 

Aspåsen skole lag 2

18

 

 

Straumen skole lag 1

19

 

 

Støver skole lag 2

20

 

 

Grønnåsen skole lag 2

21

 

 

Alstad barneskole lag 2

22

 

 

Mørkvedmarka skole lag 2

23

 

 

Rønvik skole lag 2

24

 

 

Løpsmark skole lag 2

25

 

 

Mørkvedmarka skole lag 6

26

 

 

 

 

Heat 3

Kl. 11.20

Mørkvedmarka skole lag 3

27

 

 

Saltvern skole lag 3

28

 

 

Rognan barneskole lag 2

29

 

 

Hunstad barneskole lag 2

30

 

 

Bodøsjøen skole lag 3

31

 

 

Alstad barneskole lag 3

32

 

 

Grønnåsen skole lag 3

33

 

 

Tverlandet skole lag 3

34

 

 

Rønvik skole lag 3

35

 

 

Mørkvedmarka skole lag 7

36

 

 

 

 

Heat 4

Kl . 11.30

Mørkvedmarka skole lag 4

37

 

 

Saltvern skole lag 4

38

 

 

Tverlandet skole lag 4

39

 

 

Rønvik skole lag 4

40

 

 

Alstad barneskole lag 4

41

 

 

Grønnåsen skole lag 4

42

 

 

Saltstraumen skole lag 1

43

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Trinn

Start

Skole

 

Heat 5

KL.11:50

Grønnåsen skole lag1

44

 

 

Saltvern skolelag 1

45

 

 

Tverlandet skole lag 1

46

 

 

Valnesfjord oppvekstsenter lag 1

47

 

 

Rønvik skole lag 1

48

 

 

Hunstad barneskole lag 1

49

 

 

Østbyen skole lag 1

50

 

 

Aspåsen skole lag 1

51

 

 

Løpsmarka skole lag 1

52

 

 

Grønnåsen skole lag 5

53

 

 

Alstad barneskole lag 5

54

 

 

Mørkvedmarka skole lag 1

55

 

 

 Vestmyra skole lag 1

 163

Heat 6

Kl.12:00

Saltvern skole lag 2

56

 

 

Alstad barneskole lag 1

57

 

 

Grønnåsen skole lag 2

58

 

 

Tverlandet skole lag 2

59

 

 

Rognan barneskole lag 1

60

 

 

Rønvik skole lag 2

61

 

 

Østbyen skole lag 2

62

 

 

Aspåsen skole lag 2

63

 

 

Straumen skole lag 1

64

 

 

Hunstad barneskole lag 2

65

 

 

Grønnåsen skole lag 6

66

 

 

Bodøsjøen skole lag 1

67

 

 

 

 

Heat 7

Kl.12:10

Tverlandet skole lag 3

68

 

 

Alstad barneskole lag 2

69

 

 

Saltvern skole lag 3

70

 

 

Grønnåsen skole lag 3

71

 

 

Alstad barneskole lag 3

72

 

 

Rønvik skole lag 3

73

 

 

Bodøsjøen skole lag 2

74

 

 

Saltstraumen skole lag 1

75

 

 

Løpsmark skole lag 2

76

 

 

Grønnåsen skole lag 7

77

 

 

Rognan barneskole lag 2

78

 

 

Mørkvedmarka skole lag 2

79

 

 

 

 

Heat 8

Kl. 12:20

Grønnåsen skole lag 4

80

 

 

Saltvern skole lag 4

81

 

 

Alstad barneskole lag 4

82

 

 

Rognan barneskole lag 3

83

 

 

Bodøsjøen skole lag 3

84

 

 

Mørkvedmarka skole lag 3

85

 

 

Rønvik skole lag 4

86

 

 

 Vestmyra skole lag 2

  164

Åpen klasse barnetrinn

Start

Skole

 

Heat 9

Kl. 12:40

Alstad barneskole lag 1

87

 

 

Østbyen skole lag 1

88

 

 

Misvær skole lag 1

89

 

 

Nordsia oppvekstsenter lag 1

90

 

 

Alstad barneskole lag 2

91

 

 

Trones skole lag 1

92

 

 

Moldjord skole lag 1

93

 

 

Trones skole lag 2

94

 

 

Saltstraumen skole lag 1

95

 

 

Mørkvedmarka skole lag 1

96

 

 

 

 

Åpen klasse

ungdomstrinn

Start

Skole

 

Heat 10

KL-12:50

Røsvik skole lag 1

97

 

 

Bodøsjøen skole lag 1

98

 

 

Saltstraumen skole lag 1

99

 

 

Misvær skole lag 1

100

 

 

Skjerstad oppvekstsenter lag 1

101

 

 

Løpsmark skole lag 1

102

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Trinn

Start

Skole

 

Heat 11

Kl. 13:00

Saltvern skole lag 1

103

 

 

Rognan ungdomsskole lag 1

104

 

 

Bankgata ungdomsskole lag 1

105

 

 

Straumen skole lag 1

106

 

 

Tverlandet skole lag 1

107

 

 

Alstad  ungdomsskole lag 4

108

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 1

109

 

 

Alstad ungdomsskole lag 1

110

 

 

Rønvik skole lag 1

111

 

 

Løpsmark skole lag 1

112

 

 

Bodøsjøen skole lag 1

113

 

 

Trones skole lag 1

114

 

 

 

 

8.Trinn

KL.13:10

Saltvern skole lag 2

115

Heat 12

 

Bankgata ungdomsskole lag 2

116

 

 

Tverlandet skole lag 2

117

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 2

118

 

 

Alstad ungdomsskole lag 2

119

 

 

Bankgata ungdomsskole lag 5

120

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 4

121

 

 

Alstad ungdomsskole lag 6

122

 

 

Rønvik skole lag 2

123

 

 

Valnesfjord Oppvekstsenter lag 1

124

 

 

Løpsmark skole lag 2

125

 

 

Rognan ungdomsskole lag 2

126

Heat 13

KL 13:20

Saltvern skole lag 3

127

 

 

Tverlandet skole lag 3

128

 

 

Bankgata ungdomsskole lag 3

129

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 3

130

 

 

Alstad ungdomsskole lag 3

131

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 5

132

 

 

Bankgata ungdomsskole lag 4

133

 

 

Trones skole lag 2

134

 

 

Alstad ungdomsskole lag 5

135

 

 

Saltstraumen skole lag 1

136

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 6

137

 

 

Løpsmark skole lag 3

138

 

 

 

 

 9. Trinn

Start

Skole

 

Heat 14

13:40

Hunstad ungdomsskole lag 1

 139

 

 

Saltvern skole lag 1

140

 

 

Rognan ungdomsskole lag 1

141

 

 

Bankgata ungdomsskole lag 1

142

 

 

Saltstraumen skole lag 1

143

 

 

Valnesfjord oppvekstsenter lag 1

144

 

 

Straumen skole lag 1

145

 

 

Alstad ungdomsskole  lag 1

146

 

 

 

 

 

 

 

 

Heat 15

13:50

Tverlandet skole lag 1

147

 

 

Rognan ungdomsskole lag 2

148

 

 

Saltvern skole lag 2

149

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 2

150

 

 

Alstad ungdomsskole lag 2

151

 

 

Løpsmark skole lag 1

152

 

 

Alstad ungdomsskole lag 3

153

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 4

154

 

 

 

 

 

 

 

 

Heat 16.

14:00

Hunstad ungdomsskole lag 3

155

 

 

Tverlandet skole lag 2

156

 

 

Saltvern skole lag 3

157

 

 

Saltvern skole lag 4

158

 

 

Alstad ungdomsskole lag 4

159

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 5

160

 

 

Alstad ungdomsskole lag 5

161

 

 

Hunstad ungdomsskole lag 6

162

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Levert av IdrettenOnline