Klubbrekorder Kvinner Junior maks alder 22 år

100m13,02Ida Sandberg Skarstein (84)Narvik17.jun.00
200m26,85Hanne Moe (96)Bodø18.aug.12
400m60,45Bodil Kjesbo (71)Mosjøen04.jul.92
800m2.22,48Hanne Johnsen (83)Oslo13.jun.99
1000m3.13,9Sonja Aspmo (71)Mo07.jun.86
1500m5.08,0Hanne Johnsen (83)Bodø26.mai.99
3000m11.28,5Sonja Aspmo (71)Bodø08.jul.88
5000m21.26,94Hilde Aas (66)Sverige22.jun.83
100m hk16,47Bodil Kjesbo (71)Bodø09.jun.92
200m hk30,0Ingvild Næss (70)Bodø16.aug.86
400m hk66,09Bodil Kjesbo (71)Oslo21.jun.92
Høyde1,73Lene Joakimsen (77)Bergen05.sep.99
Lengde5,42Ann Heidi Pettersen (78)Mo07.jun.97
Tresteg11,32Hanne Moe (96)Sigdal27.jul.12
Høyde u/t1,39Lene Joakimsen (77)Mørkvedmarka13.apr.97
Lengde u/t2,50Lene Joakimsen (77)Bodø08.jan.98
Kule10,10Siri Hansen (68)Bodø21.sep.86
Diskos25,30Tone Soløy (66)Bodø05.sep.84
Spyd33,42Wenche Pettersen (72)Narvik18.jun.89
7-kamp3256Siri Hansen (68)Bodø15.-16.jun.85
(18,4 – 1,45 – 8,15 – 29,8 – 4,87 – 20,34 – 2.41,2)
4 x 100m stafett53,29
  1. Joakimsen (77) – A. H. Pettersen (78) – L. Pedersen (79) – S. Bordewich (76)
Bodø19.jun.98
4 x 400m stafett4.55,5
  1. Ilstad (68) – M. Blakstad (68) – L. Dahl (68) – K. Svendheim (68)
Bodø21.sep.83
1000m stafett2.25,55
  1. H. Pettersen (78) – L. Joakimsen (77) – L. Pedersen (79) – S. Bordewich (76)
Stjørdal16.aug.98

Klubbrekorder Menn Junior maks alder 22år

100m10,94Eric Alberto Marhaug (96)Lillestrøm11.sep.15
200m21,96Eric Alberto Marhaug (96)Lillehammer08.sep.13
400m49,56Jostein Kvikstad (93)Ribeira05.jul.14
800m1.56,84Lars Lunde (73)Mosjøen05.jun.94
1000m2.43,84Jostein Kvikstad (93)Sandnes13.jan.13
1500m4.06,94Bjørn Økland (64)Bodø28.mai.83
3000m8.58,6Trond Solberg (62)Bodø02.mai.84
5000m16.26,9Bjørn Økland (64)Bodø21.sep.83
110m hk14,82Jostein Kvikstad (93)Tønsberg
  1. aug.13
200m hk25,7Leif Kristian Eriksen (68)Mo07.jun.86
400m hk56,25Jostein Kvikstad (93)Skellefteå13.jul.2013
3000m hinder9.44,80Stig Knudsen (62)Mo07.jul.84
Høyde1,97Jostein Kvikstad (93Sandnes11.jan.14
Stav4,10Jostein Kvikstad (93)Madeira6. jul.14
Lengde7,00Jostein Kvikstad (93)Overhalla03.aug.13
Tresteg13,32Jon Fiva (78)Stjørdal14.aug.98
Høyde u/t1,45Jostein Andre Kvikstad (93)Trondheim
  1. feb.11
Lengde u/t3,14Eric Alberto Marhaug  (96)Steinkjær08.feb.15
Kule12,73Jostein Kvikstad (93)Lillehammer21.jun.14
Diskos50,96Christian Nordgård (81)Florø21.jul.00
Slegge25,33Jostein Kvikstad (93)Bodø28.aug.13
Spyd62,83Jostein Kvikstad (93)Sandnes17.jun.12
10-kamp7074Jostein Kvikstad (93)Madeira05 -06 jul.14
(11,15 – 6,72 – 12,20 -1,86 – 49,56 – 15,95 – 38,79 – 4,10 – 52,54 – .4,51,07)
4 x 100m stafett46,9
  1. K. Eriksen (68) – T. Kristiansen (68) – P. G. Pedersen (68) – J. Løkaas (66)
1984
4 x 400m stafett3.43,5
  1. Pettersen (68) – L. K. Eriksen (68) – B. Økland (64) – G. Pettersen (68)
Bodø21.sep.83
1000m stafett2.06,0
  1. G. Pedersen (68) – G. Pettersen (68) – L. K. Eriksen (68) – T. Kristiansen (68)
Mosjøen01.sep.85



Klubbrekorder Kvinner Senior

100m13,02Ida Sandberg Skarstein (84)Narvik17.jun.00
200m26,85Hanne Moe (96)Bodø18 aug 12
400m60,40Lisbeth Pedersen (75)Oslo27.jul.99
800m2.07,97Lisbeth Pedersen (75)Florø08.jun.00
1000m3.13,9Sonja Aspmo (71)Mo07.jun.86
1500m4.28,59Lisbeth Pedersen (75)Oslo20.jun.00
3000m11.28,5Sonja Aspmo (71)Bodø08.jul.88
5000m21.26,94Hilde Aas (66)Sverige22.jun.83
100m hk16,47Bodil Kjesbo (71)Bodø09.jun.92
200m hk30,0Ingvild Næss (70)Bodø16.aug.86
400m hk66,09Bodil Kjesbo (71)Nadderud21.jun.92
Høyde1,73Lene Joakimsen (77)Bergen05.sep.99
Lengde5,42Ann Heidi Pettersen (78)Mo07.jun.97
Tresteg11,32Hanne Moe (96)Sigdal28.jul. 12
Høyde u/t1,39Lene Joakimsen (77)Mørkvedlia13.apr.97
Lengde u/t2,55Lene Joakimsen (77)Bergen01.des.99
Kule10,10Siri Hansen (68)Bodø21.sep.86
Diskos35,13Hilde Nystad (63)Finland23.jul.94
Slegge20,48Kristin Hunstad (51)Mo27.mai.97
Spyd33,42Wenche Pettersen (72)Narvik18.jun.89
7-kamp3256Siri Hansen (68)Bodø15.-16.jun.85
(18,4 – 1,45 – 8,15 – 29,8 – 4,87 – 20,34 – 2.41,2)
4x100m stafett53,29
  1. Joakimsen (77) – A. H. Pettersen (78) – L. Pedersen (79) – S. Bordewich (76)
Bodø19.jun.98
4x400m stafett4.55,5
  1. Ilstad (68) – M. Blakstad (68) – L. Dahl (68) – K. Svendheim (68)
Bodø21.sep.83
1000m stafett2.25,55
  1. H. Pettersen (78) – L. Joakimsen (77) – L. Pedersen (79) – S. Bordewich (76)
Stjørdal16.aug.98

Klubbrekorder Menn Senior

100m10,77Tore Markussen (76)Drammen05.jun.01
200m21,65Tore Markussen (76)Drammen08.jul.01
400m48,30Bjørn Johansen (70)Lambertseter15.jun.94
800m1.55,04Ketil Johansen (69)Mosjøen05.jun.94
1000m2.43,84Jostein Kvikstad (93)Sandnes13.jan.13
1500m4.02,7Ketil Johansen (69)Mosjøen11.jul.93
3000m8.23,80Tesfayohannes Mesfu Fisehatsion (74)Bodø18.aug.12
5000m14.26,20Tesfayohannes Mesfun Fisehatsion (74)Skellefteå13.jul.2013
10000m30.21,3Kenneth Evanger (53)
  • rsta
01.sep.84
110m hk14,25Einar Hernes (58)Ålesund05.jun.83
200m hk23,8Einar Hernes (58)Bodø07.sep.83
400m hk54,7Einar Hernes (58)Bodø15.sep.83
3000m hinder9.44,80Stig Knudsen (62)Mo07.jul.84
Høyde2,00Halvard Søvik (59)Ålesund05.jun.83
Stav4,10Jostein Kvikstad (93)Madeira06.jul.14
Lengde7,00Jostein Kvikstad (93)Overhalla
  1. aug.13
Tresteg14,25Halvard Søvik (59)Bodø29.mai.83
Høyde u/t1,65Odd Ivar Søvik (59)Bodø06.mar.83
Lengde u/t3,15Per Olav Stoum (62)Bodø25.mar.95
Kule12,73Jostein Kvikstad (93)Lillehammer21.jun .14
Diskos50,96Christian Nordgård (81)Florø21.jul.00
Slegge44,70Are Nordgård (71)Narvik13.jul.2002
Spyd62,83Jostein Kvikstad (93)Sandnes
  1. jun.12
10-kamp7074Jostein Kvikstad (93)Madeira05 – 06 jul 14
(11,15 – 6,72 – 12,20 – 1,86 – 49,56 – 15,05 – 38,79 – 4,10 – 52,54 – 4.51,07)
4 x 100m stafett44,11
  1. Fiva (78) – B. Johansen (70) – B. Hunstad (78) – T. Markussen (76)
Bodø21.jun.98
4 x 400m stafett3.21,64
  1. Salomonsen (72) – L. Lunde (73) – K. Johansen (69) – B. Johansen (70)
Bodø30.jul.94
4 x 800m stafett8.06,38
  1. Johansen (70) – V. Salomonsen (72) – L. Lunde (73) – K. Johansen (69)
Bodø30.jul.94
1000m stafett1.57,26P.O. Stoum (62) – J. Evjen (72) – R. Mogstad (64) – B. Johansen (70)Jessheim21.aug.94


Powered by: Bloc