Øvrige tillitsvalgte

Hvordan endrer jeg denne siden? (ikke glem å slette meg)

Dagfinn Røsberg

Rolle: Medhjelper adminstrasjonen / Leder Hederstegnkomiteen
Tlf:41303517
Epost: dagfinn@schyttegaarden.no

Kristin Hunstad

Rolle: Politiattestansvarlig/Leder valgkomiteen/Medlem Hederstegnkomiteen
Tlf: 91595954
Epost: kristin.hunstad@nfk.no

Lars Moe

Rolle: Leder Komtrollkomiteen
Tlf:92414861
Epost: lars.moe@ever.no

Synnøve Dalmo Tollåli

Rolle: Medlem Kontrollkomiteen
Tlf:99248179
Epost: synnovedt@gmail.com

????

Rolle: Medlem Valgkomiteen
Tlf: xxxxxxxx
Epost: epost@her.no

Sverre Jan Skår

Rolle: Medlem Hederstegnkomiteen/ Varamedlem Kontrollkomiteen
Tlf: 90615934
Epost: Sver-jan@online.no

Rikke Lunell

Rolle: Ansvarlig Klubbdrakter
Tlf:47254954
Epost: rikke.lunell@yahoo.no

????

Rolle: Medlem Valgkomiteen
Tlf: xxxxxxxx
Epost: epost@her.no

Levert av IdrettenOnline